• 13 maja 2021
  • wyświetleń: 2463

MRKS notuje istotne zwycięstwo z GKS Radziechowy - Wieprz

Piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice w wyjazdowym - zaległym pojedynku z GKS-em Radziechowy - Wieprz, pokonali gospodarzy 3:1 (0:1).

MRKS notuje istotne zwycięstwo z GKS Radziechowy - Wieprz · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice

Zwycięstwo było niezwykle istotne w kontekście układu dolnych rejonów tabeli IV ligi, gr. II. Podopieczni Jarosława Kupisa pokonali drużynę GKS Radziechowy Wieprz dzięki dwóm trafieniom wracającego po kontuzji Kamila Jonkisza (62 min. i 83 min.) i golu Mateusza Wrany (89 min.),

Warto dodać, iż goście zmuszeni byli po przerwie odrabiać straty, bowiem bramkę stracili w siódmej (!) z doliczonych przez arbitra minut premierowej części, po celnej "główce" Mateusza Janika. Takie wydłużenie czasu gry miało związek z wbiegnięciem psa na boisko, a złapanie szybkiego - czworonożnego zwierzaka długo stanowiło nie lada wyzwanie...