• 17 maja 2023
  • wyświetleń: 1740

8 goli w Studzienicach. Wysokie zwycięstwo Rotuza Bronów

Rotuz przywozi ze Studzienic 3 punkty i okazały wynik. Tak należy określić końcowy rezultat - 2:6.

Rotuz Bronów
8 goli w Studzienicach. Wysokie zwycięstwo Rotuza Bronów · fot. Artur Grabski

Rotuz zaczął źle, bo już w 5. minucie długą piłkę od obrońców udało się "przegłówkować", przyjąć i uderzyć w samo okienko. Tym samym to gospodarze wyszli na prowadzenie. Oznaką przebudzenia przyjezdnych był strzał w poprzeczkę - autorem uderzenia w 8. minucie był Pisarek. W kolejnych minutach po raz kolejny uderzał Pisarek, a następnie Szczelina, piłka jednak mijała bramkę rywali. Dopiero w 45. minucie bramkę wyrównującą zdobył Dzida po asyście Adamczyka.

W drugą połowę dobrze wszedł Rotuz. Skęczek dał prowadzenie, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Szczelinie. Po niespełna minucie Adamczyk podwyższył prowadzenie, jednak już po chwili gola kontaktowego zdobyli gospodarze. Nie zachwiało to jednak w żaden sposób równowagi w tym meczu, bowiem gracze z Bronowa nadal przeważali... i strzelali. Kolejne dwa gole dołożył Dzida kompletując tym samym hat-tricka, a wynik zamknął Skęczek dzięki kolejnej asyście Adamczyka.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na dzień meczowy w Bronowie. Najpierw o 11.15 pierwsza drużyna podejmie u siebie rezerwy Goczałkowic, a o 15.30 rezerwy Rotuza zmierzą się z ekipą rezerw Wapiennicy.

LKS Studzienice vs KS Rotuz Bronów 2:6 (1:1)
5′ Janosz Marcin
45′ Dzida
50′ Skęczek - rzut karny